NEDJELJA KROZ GODINU (C) – 21. 08. 2016.

 

 

  1. Iduće nedjelje i u župnoj crkvi i na filijalama sve svete mise su u redovito vrijeme.

  2. U srijedu je blagdan sv. Bartola, apostola.

  3. U subotu je spomendan sv. Monike, ona je bila majka sv. Augustina.

  4. Župni navještaj: U ime Božije ženi se: 1. Mladen Šistov  (sin + Perice Šistova i Branke r. Dilber), kršten u našoj župi a živi u Sesvetama i uzima  Dariju Brovet  (kći Zdravka Broveta i Renate r. Lautar), krštena i živi u župi Sesvete.  Mladenci se oglašavaju jer žele sklopiti kršćanski brak, želimo im sreću i Božiji blagoslov u zajedničkom životu. 

  5.  Umro je: 1. Stipo Udovičić, u  90 godini života. Pokopan je u gradskom katoličkom groblju. Obitelj je darovala cvijeće za crkvu prigodom sprovoda.    Pokoj vječni …                Počivali u miru …

  6. Molitva za sinodu Vrhbosanske nadbiskupije.

© 2016-2020 Župa Bugojno
Design by Marko