20.  NEDJELJA KROZ GODINU (C) – 14. 08. 2016.

  1. Iduće nedjelje bit će samo svete mise u župnoj crkvi. Na filijalama neće biti svete mise iduće nedjelje.

  2. Sutra je zapovjedna svetkovina Uznesenja Blažene Djevice Marije ili Velika Gospa. U našoj župi sutra će svete mise biti u 9 i u 18 sati.

  3. Sutra je patron župe Uskoplje, Velika Gospa, svete mise u Uskoplju su sutra: u 8 sati, u 11 sati svečana pučka sv. misa i večernja u 18 sati.

  4. U utorak je sv. Roko.

  5. U subotu je sveta misa u Donjem Vakufu u 10 sati.

  6. Župni navještaji: U ime Božije žene se: 1. Ante Vučak  (sin Zdravka Vučka i Ane r. Pašalić), kršten i živi u našoj župi i uzima  Mariju Šarčević (kći Ive Šarčevića i Danice r. Baraban), krštena i živi u župi Rumboci.  Mladenci se oglašavaju jer žele sklopiti kršćanski brak, želimo im sreću i Božiji blagoslov u zajedničkom životu. 

  7. Umrli su: 1. Finka (Cura) Barnjak r. Brkić, u 89 godini života. Pokopana je u graskom katoličkom groblju. 2. Branko Pavlović, u 75 godini života. Obitelj je prigodom sprovoda darovala cvijeće za crkvu. Pokopan je u groblju Čaušlije. Pokoj vječni …    Počivali u miru …

  8. Molitva za sinodu Vrhbosanske nadbiskupije.

© 2016-2020 Župa Bugojno
Design by Marko