U nedjelju 01. svibnja 2016. godine u 11 sati bila je sveta misa i blagoslov polja na Gradskom katoličkom groblju.

Svetu misu je predvodio župnik fra Zoran a sam blagoslov polja je imao kapelan fra Nikica. Iako je padala sitna kiša, okupio se poprilično velik broj vjernika,  kako bi obišli i pomolili se za svoje pokojne i molili za ovogodišnji blagoslovljen jesenski urod. Nakon svete mise izmoljeno je opijelo za sve pokojne koji su ukopani u ovom groblju.

Toga dana bile su također u 13:30 sati  svete mise i blagolov polja na grobljima Svilen i Lenđerovina. Nakon svetih misa izmoljena su opijela za sve pokojne koju su ukopani u tim grobljima.

Slike sa Gradskog katoličkog groblja možete vidjeti ovdje.

Slike sa groblja Lenđerovina možete vidjeti ovdje.

Slike sa groblja Svilen možete vidjeti ovdje.

© 2016-2020 Župa Bugojno
Design by Marko