U subotu 23. 04. 2016. godine ovogodišnji prvopričesnici su imali prvu ispovijed u svome životu, ispovijedili su ih župnik fra Zoran  i kapelan fra Nikica. Fra Vinko župnik iz Uskoplja ispovijedio je roditelje prvopričesnika. Nakon toga je bila generalna proba svih pričesnika. U nedjelju (24. 04. 2016.) bilo je jako svečano u našoj župi jer je 17 prvopričesnika prvi put u životu primilo Tijelo Kristvo u svoju dušu. Bilo je 9 djevojčica i 8 dječaka. Prvopričesnike za taj veliki dan u njihovom životu pripravljali su sestra Ivanka Mihaljević, vjeroučiteljica u školi, i sestra Mira Bliznac, koja je imala vjeronauk u župi. Djeca su se jako trudila na probama i zato je na svetoj pričesti bilo veoma lijepo i svečano. Fra Nikica je predvodio svetu misu na pričesti, u koncelebraciji sa župnikom fra Zoranom. Nakon svete pričesti bilo je zajedničko fotografiranje svih provopričesnika sa svećenicima i časnim sestrama.

Slike možete vidjeti ovdje.

© 2016-2020 Župa Bugojno
Design by Marko