Dana 29. 9. 2017. godine povodom dana Sv. Mihovila zaštitnika policije u vremenu od 9,30 sati na gradskom katoličkom groblju u Bugojnu položeni su vijenci i zapaljenje svijeće za sve poginule policajce tijekom domovinskog rata.
U 10 sati uz prisustvo službenika policije Policijske stanice Bugojno i vjernika u crkvi Sv. Ante Padovanskog u Bugojnu održana je sveta misa koju je predvodio župnik župe u Kandija vlč. Pavo Nikolić uz koncelebraciji sa župnikom i župnim vikarom crkve Sv. Ante i župnikom župe Glavice.
Nakon održane svete mise župnik crkve Sv. Ante Padovanskog fra Zoran Tadić upriličio je prijem u župnom uredu za prisutne službenike policije i svećenike na kojem se srdačno zahvalio zapovjednik PS Bugojno Marko Jozić.
Završenim prijemom u župnom uredu službenici policije PS Bugojno i PS Gornji Vakuf-Uskoplje, proslavu Sv. Mihovila svoga zaštitnika nastavili su u svečanom tonu u mjestu Ždrimci, u općina Gornji Vakuf-Uskoplje

Fotografije!

© 2016-2020 Župa Bugojno
Design by Marko