U subotu navečer, 21.11. 2015.god. noć uoči blagdana sv. Cecilije, zaštitnice glazbenika i pjevača, u prostorijama župnog ureda sv. Ante Padovanskog Bugojno, proslavio je naš župni zbor ” svoj dan” u druženju, opuštenosti, blagovanju, pjesmi.. Zahvalni smo našim svećenicima, fra Zoranu i fra Nikici na podršci kako duhovnoj tako i materijalnoj. Bogatoj trpezi doprinijele su i mnoge članice zbora sa svojim slasticama i ostalim kulinarskim umijećima.

Iskreno hvala svima koji su na bilo koji način sudjelovali i dali svoj udio da naše druženje bude na radost i poticaj svima. Hvala svakom pojedinom članu zbora koji se trudi oko dolazaka na probe, sudjeluje na svetim misnim slavljima, te utječe pozitivno na saziđivanje ovog našeg malog zdanja. Dobri Bog neka uzvrati za svako plemenito djelo i žrtvu. Hvala Dragom Bogu u čije se ime sabiremo, te sv. Ceciliji čiji zagovor molimo. Neka sve bude na veću hvalu i slavu Božju. MIR I DOBRO! S. Mira Bliznac, voditeljica zbora

Slike možete vidjeti ovdje.

© 2016-2020 Župa Bugojno
Design by Marko