U nedjelju, 3. lipnja 2018. u župi svetog Ante Padovanskog u Bugojnu pod večernjom svetom misom u 18 sati Frama Bugojno održala je obred primanja i obećanja.
U bugojansko bratstvo primljeno je 16 novih članova, a 30 mladih je obećalo sljedećih godinu dana živjeti po uzoru svetoga Franje. Naši framaši su za svoje geslo izabrali citat: “Tebi pripadam,T i me vodiš Ocu svom”. Svetu misu predvodio je fra Domagoj Šimić, područni duhovni asistent Frame Bosne Srebrene. Fra Domagoj je u svojoj propovijedi framašima uputio riječi poticaja i ohrabrenja, kako bi se u životu ostvarili, poput Isusovih učenika, uz pomoć Duha Svetoga. Svetu misu svojom pjesmom uveličali su VIS” Jukić”, a našem slavlju pridružili se prijatelji iz Suhog Polja, Uskoplja, Viteza i Livna. Zahvaljujemo svima koji su nam pružili podršku i uvećali našu radost ovoga dana.

Frama Bugojno

Fotografije!

© 2016-2020 Župa Bugojno
Design by Marko