Fra Hrvoje Radić, župnik župe Sv. Ante Padovanskog u Bugojnu, najavljuje da će od 10. do 12. lipnja u 18:00 sati započeti trodnevnica u čast Sv. Ante Padovanskog – nebeskog zaštitnika bugojanske župne zajednice.

Trodnevnicu će predvoditi fra Mirko Majdandžić, fojnički gvardijan.

Na sam blagdan, 13. lipnja, svečanu euharistiju u 11 sati predslavit će mons. Stanislav Hočevar, nadbiskup beogradski i metropolita. Isti dan, bit će slavljene sv. mise, tiha u 7 sati, u 9 sati kojom predsjeda fra Miro Relota, duhovnik i ispovjednik bogoslova te u 18 sati pod kojom će biti i blagoslov djece. Svećenici će biti na raspolaganju za ispovijed. Radujemo se vašem dolasku.

https://www.nedjelja.ba/hr/vijesti/najave/najava-proslave-sv-ante-padovanskog-u-bugojnu/16183

© 2016-2020 Župa Bugojno
Design by Marko