Dana 29. rujna 2016. godine  u 10 sati u crkvi Sv. Ante Padovanskog u Bugojnu, povodom spomendana svetih arkanđela Mihaela, Gabrijela i Rafaela, od kojih je prvi zaštitnik policije, služena je sveta misa za službenike policijske uprave i policijske postaje Bugojno, kao i za sve poginule, nestale i umrle policajce, koju je predvodio župnik fra Zoran Tadić, u koncelebraciji sa svećenicima vlč. Josipom Lubarom, župnikom u Glavicama i vlč. Tadijom Ivošom, župnikom u Skopaljskoj Gračanici.

Fotografije…

Molitva sv. Mihaelu

Sveti Mihaele Arkanđele,
brani nas u boju;
protiv pakosti i zasjedama đavolskih budi nam zaklon.
Neka mu zapovjedi Bog, ponizno molimo:
Ti, vojvodo vojske nebeske,
Sotonu i druge duhove zlobne,
koji svijetom obilaze na propast duša,
Božanskom krepošću i jakošću u pakao strovali.
Amen.

© 2016-2020 Župa Bugojno
Design by Marko