Zbor župe sv. Ante Padovanskog iz Bugojna bio je pozvan od strane Provincije Bosne Srebrene,

da na blagdan Uznesenja Blažene Djevice Marije, 15. 8. 2021. slavi svečanu misu Gospe Olovske u Olovskom svetištu.

Nakon mise bio je upriličen ručak koji je prisutne članove zbora okrijepio, te su nastavili put ka Sivši, gdje su također bili pozvani slaviti mladu misu fra Antonia Gašića. Na tom putu dogodila se manja nezgoda, koja je urodila jednim novim poznanstvom, a ujedno i dobrim djelom velikodušne obitelji Vite Pendića, koja je u tim trenutcima pružila ruku pomoći, onda kada je bilo potrebno.

U ponedjeljak 16. 8. 2021. zbor je sa svojim pjesmama dodatno uveličao slavlje mlade mise, te su nastavili slavlje s mladomisnikom i ostalim pukom.

Ovo putovanje će nam ostati u sjećanju kao uspomena na lijepo druženje i velikodušne ljude koje smo upoznali.

© 2016-2020 Župa Bugojno
Design by Marko