Ovdje se možete upisati u knjigu gostiju. Volimo vidjeti odakle ste, što radite i čuti vaše mišljenje. Zbog povremenih zlonamjernih komentara, vaš upis će biti vidljiv nakon odobrenja. Hvala na razumjevanju!

Polja označena * su obavezna.
Vaša email adresa neće biti prikazana.
Vaš komentar će biti objavljen nakon odobrenja.
Mira wrote on 15. srpnja 2016. at 17:35:
Poštovani, Ovom prilikom želim pohvaliti sve u pogrebnom društvu,koji su nam u najtežim trenucima pomogli i olakšali naše dane žalosti.Neka Vas čuva sv.Ante. lp iz Knina od Mire Dilber
stipe wrote on 26. svibnja 2016. at 21:35:
super župa bugojno sve pohvala ovo je moj servis osmrtnice.biz od sad možete dodavati osmrtnice na bugojno [url=http://www.osmrtnice.biz/]osmrtnice[/url] osmrtnice
urednik wrote on 25. travnja 2016. at 12:27:
Drage župljanke i župljani župe sv. Ante Padovanskog u Bugojnu! Molim Vas da na pomognete što se tiče župne stranice. Želimo znati ima li ikakvih problema kada želite objaviti svoje komentare u knjizi gostiju. Neki su nam župljani govorili da imaju problema pri objavi svojih razmišljanja. Ako je točno da je problem pri objavi u knjizi gostiju, kontakirat ćemo urednika župne stranice da učini promjenu i da olakša ulazak u knjigu gostiju. Hvala Vam unaprijed. Ako ne želite objaviti u knjizi gostiju nego na župni mail možete napisati na mail zupa.bugojno@gmail.com Pozdrav svim Bugojankama i Bugojancima gdje god živjeli i gdje god bili!" Fra Zoran Tadić, župnik i fra Nikica Tomas, župni vikar.
Nikica wrote on 10. travnja 2016. at 10:14:
Lijep pozdrav zelim Bugojancima gdje god bili,a posebno onima koji su u Bugojnu jer oni su stup našeg opstanka u Bugojnu
MARIJA wrote on 24. veljače 2016. at 21:18:
Pozdrav svim Bugojancima u svijetu.
Dorislll wrote on 12. veljače 2016. at 09:59:
Pozdrav svim Bugojancima!!!!
urednik wrote on 10. veljače 2016. at 14:17:
Pozdrav svim čitateljima novoobnovljene župne stranice. Fra Zoran
Marko Bošnjak wrote on 2. veljače 2016. at 12:51:
Hvaljen Isus i Marija!
Ivan wrote on 2. veljače 2016. at 12:43:
Lijep pozdrav svim Bugojancima u cijelom svijetu! 😉
Župa Bugojno wrote on 2. veljače 2016. at 12:00:
Poštovani župljani, gdje god da ste u bijelom svijetu, ovdje možete ostavljati svoje komentare, sugestije i mišljenja. Uživajte! 🙂